Ikona dostępności
Przycisk zamknięcia
Wyszukaj
Przycisk zamknięcia

Konsultacje dla uczniów i ich rodziców

Harmonogram konsultacji prowadzonych przez nauczycieli dla uczniów lub ich rodziców (prawnych opiekunów)
w II półroczu roku szkolnego 2023/2024

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień tygodnia

Godziny

Miejsce konsultacji

Andres Sławomir

poniedziałek

13:15-14:15

sala 7

Barnat Anna

środa

10:40-11:40

pokój nauczycielski

Barszczak Jarosław

wtorek

7:00-8:00

kantorek nauczycieli w-f

Beściak-Kocur Katarzyna

czwartek

7:50-8:50

sala 57

Brelik Barbara

poniedziałek

16:00-17:00

gabinet psychologa

Bryś-Marszałek Barbara

środa (II i IV tydzień)

14:10-15:10

pokój nauczycielski

Brzozowska-Spychała Marta

 środa

9:35-10:35

pokój nauczycielski

Celtner Agata

poniedziałek

15:00-16:00

sala 18

Chłanda Robert

czwartek

12:00-13:00

gabinet wicedyrektora

Chomań Małgorzata

wtorek

10:30-11:30

kantorek fizyczny

Czuryło Anna

środa

15:00-16:00

kantorek fizyczny

Delgado Conde Lazaro Luis

środa

13:30-14:30

pokój nauczycielski

Drąg Agnieszka

czwartek

14:10-15:10

sala 35

Drąg Piotr

piątek

9:30-10:30

pokój nauczycielski

Dworak Joanna

piątek

14:10-15:10

kantorek chemiczny

Gajdek Dorota

poniedziałek

7:50-8:50

sala 27

Gamracy Marek

środa

10:30-11:30

pokój nauczycielski

Golas Krzysztof

poniedziałek

11:30-12:30

pokój nauczycielski

Guzek Dorota

czwartek

13:15-14:15

kantorek chemiczny

Hajduk-Stelmachowicz Marzena

poniedziałek i środa

10:35-11:20

pokój nauczycielski

Herma Arkadiusz

środa

15:00-16:00

sala 4

Herma Ewelina

czwartek

14:15-15:15

sala 10

Jamróz Paweł

czwartek

15:00-16:00

pokój nauczycielski

Jezierska Helena

poniedziałek

6:55-7:55

sala 22

Kędzierska-Zych Monika

piątek

12:25-13:25

pokój nauczycielski

Koczela Jolanta

piątek

11:20-12:20

pokój nauczycielski

Kołcz Elżbieta

czwartek

13:25-14:25

sala 5

Kordzikowska Joanna

czwartek

9:35-10:35

pokój nauczycielski

Koszorz Małgorzata

piątek

11:20-12:20

pokój nauczycielski

Kowal Ewa

czwartek

15:00-16:00

kantorek biologiczny

Kruczek Marek

poniedziałek

12:20-13:20

kantorek nauczycieli w-f

Krupa Paulina

wtorek

10:30-11:30

pokój nauczycielski

Kulig Agnieszka

środa

14:10-15:10

pokój nauczycielski

Kwiecień Agnieszka

poniedziałek

14:10-15:10

pokój nauczycielski

Liszak Anna

czwartek

13:15-14:15

pokój nauczycielski

Liszak Bartosz

poniedziałek

11:30-12:30

gabinet wicedyrektora

Mach Damian

środa

12:30-13:30

sala 6

Magryś Sabina

wtorek

13:15-14:15

pokój nauczycielski

Malec Ewa

piątek

10:30-11:30

kantorek biologiczny

Malec Urszula

czwartek

15:00-16:00

sala 16

Malik Kamil

czwartek

12:20-13:20

pokój nauczycielski

Mazur-Piasek Maria

środa

13:15-14:15

kantorek chemiczny

Miąsik Agnieszka

wtorek

15:00-16:00

kantorek nauczycieli w-f

Nerc Konrad

poniedziałek

9:35-10:35

kantorek nauczycieli w-f

Nowak Elżbieta

czwartek

11:25-12:25

pokój nauczycielski

Nykiel Dominik

czwartek

13:15-14:15

pokój nauczycielski

Olszowy-Kata Alicja

poniedziałek

8:00-9:00

biblioteka

Pawlica Monika

środa

11:35-12:35

kantorek nauczycieli w-f

Piwińska-Malec Agnieszka

czwartek

9:30-10:30

pokój nauczycielski

Pokrywka Justyna

środa

10:20-11:20

biblioteka

Popieluch Barbara

piątek

7:00-8:00

sala 35

Pelc Karolina

środa

8:00-9:00

biblioteka

Prokop Bartłomiej

poniedziałek

15:00-16:00

pokój nauczycielski

Rudzińska Dorota

wtorek

8:50-9:50

pokój nauczycielski

Sarna Iwona

czwartek

9:35-10:35

kantorek nauczycieli w-f

Skalska Agnieszka

poniedziałek

10:25-11:25

kantorek nauczycieli w-f

Skoczylas Joanna

piątek

7:00-8:00

sala 21

Sobczak Marcin

czwartek

12:20-13:20

kantorek nauczycieli w-f

Sondej Aneta

poniedziałek

16:40-17:40

pokój nauczycielski

Spychała Piotr

piątek

7:00-8:00

sala 19

Stache Izabela

środa

7:50-8:50

pokój nauczycielski

Stafiej Ewa

środa

15:30-16:30

gabinet pedagoga

Stępień Danuta

środa

11:30-12:30

gabinet dyrektora

Stolarska-Ferenc Aldona

czwartek

14:10-15:10

sala 13

Styś Marek

poniedziałek

7:50-8:50

sala 20

Szczupakowska Małgorzata

wtorek

14:10-15:10

pokój nauczycielski

Szławieniec Monika

poniedziałek

10:30-11:30

kantorek nauczycieli w-f

Świder Robert

środa

11:20-12:20

pokój nauczycielski

Wieczorek Włodzimierz

wtorek

11:35-12:35

pokój nauczycielski

Wład-Michalik Joanna

poniedziałek

15:05-16:05

sala 3

Wojewoda Joanna

piątek

11:20-12:20

pokój nauczycielski

Wyrostek Barbara

poniedziałek

7:00-8:00

sala 15

Zaborniak-Poręba Justyna

piątek

12:30-13:30

gabinet pedagoga

Zabratyńska Agata

poniedziałek

14:00-15:00

pokój nauczycielski

Zawada Anna

poniedziałek

16:40-17:40

pokój nauczycielski

Ziemba Damian

wtorek

8:50-9:50

pokój nauczycielski

Żabińska-Osowy Małgorzata

czwartek

8:40-9:40

pokój nauczycielski

Żewakowski Marek

poniedziałek (I i III tydzień)

10:20-11:20

kantorek edb

Żmudziejewska Aneta

czwartek

14:00-15:00

sala 9

Żybura Agnieszka

piątek

15:00-16:00

sala 55 lub sala 23

 
Biblioteka
Internat
Działalność SU
Pedagog szkolny
Matura 2024
Latina exercenda
Przydatne linki

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Zamknij